Cvolec Budownictwo

Z naciskiem na Jakosc!

Firma

docieplenia
Cvolec budownictwo
Jesteśmy Firmą działającym na rynku krakowskim. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej. Budujemy oraz docieplamy każdy rodzaj domów: parterowe, z poddaszem użytkowym, piętrowe, domy z piwnicą, jak również inwestycje indywidualne. Swoją działalność opieramy na wykwalifikowanych stałych pracownikach, z którymi w większości współpracujemy od kilku lat. Stanowią Oni najważniejszy element naszej firmy i gwarancję dobrze wykonanej pracy. Na realizowane przez nas prace udzielamy gwarancji.

Co oferujemy?

Kompleksową obsługę inwestycji

Zapewniamy realizację prac budowlanych, polegającą na koordynacji wszystkich etapów prac i dostaw niezbędnych materiałów. Dzięki wieloletniej obecności na rynku współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów. Od początku współpracy określamy szczegółowo zakres prac, budżet i harmonogram czasowy realizacji poszczególnych etapów prac budowlanych. Nasze indywidualne podejście do każdej realizacji pozwala na rzetelne przygotowanie oferty, w której uwzględniamy szereg istotnych czynników : wielkość zlecenia, termin realizacji, wybrana technologia budowlana czy dobór materiałów do budowy domu. Dlatego też, każda oferta naszej firmy jest dostosowana do potrzeb Inwestora..

Zarzadzanie

Daniel Kwolek

Dyrektor

W pracy zawodowej stawiam na Jakość i Komunikację. Priorytetem naszych działań jest rzetelność z dbałością o detale. Dlatego każdą inwestycję, którą realizujemy, nadzoruję i koordynuję od momentu rozpoczęcia, aż do zakończenia prac.